KEŞİF YOLCULUKLARI: Farklı Mana Açılımlarıyla, İzahlı ve Görsel Destekli Risale-i Nur Eğitim Programı

Medresetüzzehra Eğitim Yaklaşımı'nın Bilim Felsefesini Oluşturmaya Katkıda Bulunmayı Hedefleyen Akademik Eğitim Faaliyetleri

İletişim Bilgileri

Herhangi bir konuda bize ulaşma istek ve ihtiyacınız olursa, edizsozuer@gmail.com mail adresimize mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca iki adet Facebook profilimiz var. Birisi kişisel profilimiz olan facebook.com/ediz.sozuer adresi, diğeri Ediz Sözüer-resmi sayfa isimli resmi sayfamız.

Facebook’a üye olmasanız da, çalışmalarımızın yayınlandığı Facebook Resmi Sayfamızda yayınlanan tüm içerikleri görebilirsiniz. Ayrıca Facebook profilimizi eklemeniz ve resmi sayfamızı beğenmeniz, paylaşım ve etkinliklerimizden haberdar olabilmeniz açısından gerekli ve faydalı olacaktır.

Diğer taraftan sayfalarımızda yayınlanan içerikleri paylaşarak, iman hakikatlerini etrafımızdaki insanlara ulaştırmak için, bize yardımcı olmanızı istiyoruz.

Tüm Risale-i Nur Çalışmalarımızın Dosyalarının Yüklü Olduğu Adres:

http://goo.gl/hNIUou veya https://yadi.sk/d/09r41tL9ecYUA Bu depolama alanlarından tüm kitaplarımızın dosyalarını ve bütün seminerlerimizin videolarını, metinlerini ve Powerpoint sunumlarını hem görüntüleyebilir, hem de ister tek tek, ister toplu olarak indirebilirsiniz.